Lesy severnej Európy produkujú výnimočný mach a lišajník, ktoré sú základom našich dekorácií. Sú citlivo ručne zbierané tak, aby bola zabezpečená prirodzená obnova porastu, a konzervované ekologickým spôsobom. Takto upravený mach a lišajník zo severských krajín sa dovážajú priamo na Slovensko, kde prechádzajú ručným spracovaním v našej manufaktúre v Malackách. Odtiaľ ich expedujeme priamo zákazníkom podľa ich individualizovaných požiadaviek a predstáv.

Na dotyk mäkké machové steny sú vyrábané v rozličných rozmeroch a prevedeniach – bez okraju, dodávané v ráme, na podklade z OSB dosky bez formaldehydu na lepšie uchytenie na stenu. Všetok materiál, ktorý používame na výrobu machových panelov, je vždy zaručene ekologický.  Samotný konzervovaný lišajník je nehorľavý, preto aj jeho uchytenie na nehorľavý podklad je zárukou bezpečnej dekorácie. Machové steny inštalujeme tak na rovný, ako aj na nerovný podklad (stĺpy, zaoblenia..).

Pri konzervácii machu, teda na zachovanie jeho vlastností, je voda nahradená špeciálnym roztokom, ktorý zachováva jemnosť a stály prirodzený vzhľad. Mach je farbený nezávadnou potravinárskou farbou a je dostupný v 16-tich farebných prevedeniach.